Hakkımızda | Akpınar Anaokulu

Eğlenerek Öğrenme

Çocukları acele ettirmek yerine sindirerek bir şeyler öğretmeyi hedefleyen bir çalışma söz konusu

Sağlıklı Beslenme

Çocuklara yaşlarına uygun, dengeli, yüksek değerli Türk Sağlık Bakanlığının tavsiyelerine göre yönlendirilen bir beslenme tarzı sunulmaktadır.

Hareket ve Rahatlama!

Psikomotor alanlarını geliştirecek ve çok yönlü hareket şekillerini öğrenecek fırsatlara da ihtiyaçları vardır.

Uzman Öğretmenler

Çocuklar kendi faaliyetleri içinde, özellikle de oyun oynarken, deneme ve deneyim biriktirme yoluyla öğrenirler.

Çocuklarımız ailemizin ve ülkemizin geleceği, yarınlarımızın ümididir. Onlardan daha iyi bir dünya ve gelecek inşa etmelerini bekliyorsak; onları iyi eğitimli ve karakterli bireyler olarak yetiştirmek hepimiz için çok temel bir ödevdir.

Unutmayalım ki, bir ülkenin gücünü ve potansiyelini büyük ölçüde yetiştirdiği insanların eğitim kalitesi belirler. Dolayısıyla çocuklarımıza her bakımdan nitelikli bir eğitim ortamı sağlamak, sadece onlara karşı değil aynı zamanda ülkemize karşı da bir sorumluluk.

Akpınar Anaokul'unda çocuklarımıza bu bilinç ve anlayışla yaklaşır, onları en önemli gelecek ve yarınlara kalacak en değerli mirasımız  olarak görürüz. Genel eğitimde gördüğümüz aksaklıkların yaşanmadığı, onları her bakımdan geliştiren ve besleyen ideal bir eğitim ortamı sunar, hayallerine ulaşmaları için var gücümüzle çalışırız..

VİZYONUMUZ 

Manevi değerlere sahip, geleceğe yön  verecek, istikbali parlak nesiller yetiştirmek. Çocuk Gelişimi konusunda bilgili ve profesyonel öğretmenlerimizeşliğinde, yaş gruplarına göre ayrılmış sınıflarda eğitim.

MİSYONUMUZ

İstikbalimizin teminatı olan çocuklarımızı Vatan ve Millet sevgisiyle yoğurarak, kendinden emin, Ülkemizi ve sahip olduğumuz değerlere sahip ç ı kan, Çağın gerek lerine uygun, yarınlarımızı güvenle teslim edeceğimiz nesiller yetiştirmektir.

AKPINAR ANAOKULU

Duygu ve düşüncelere önem vermek

 

Kendine, başkalarına ve çevreye saygılı olmak

 

Sınıfta önyargısız fırsat eşitliği sunmak

 

feature image

Temiz ve düzenli olmaya özen göstermek

 

Dayanışma ve paylaşım, Olumlu yaklaşım

 

Yeniliklere ve gelişmelere açıklık